גל ההופעות ששוטף את ישראל: 5 הופעות שחייבות להגיע לישראל בשנה הקרובה

זהו חברים, אנחנו על המפה! ולא, זה לא העובדה שחומוס ופלאפל הפכו ל- best seller בכל העולם וגם לא בזכות גל גדות הלוחמת. כפרה עליה. איכשהו בלי לשים לב ישראל הקטנה הפכה לאימפריית הופעות גלובלית שמצליחה, גם ב-70% לחות, להביא לארץ את כל האומנים הכי-הכי. מי לא היה פה? ג’סטין ביבר, אירוסמית’, גאנז אנד רוזס, ריהאנה, בריטני ספירס, רדיוהד והרשימה עוד ארוכה. פתאום נראה כי הדרך לטור אירופאי מוכרחה לעבור בישראל.

אבל עדיין, יש כמה אומנים שאנחנו סופר אוהבים ולצערנו טרם עשו את ה- ‘עלייה’ המתבקשת לפארק הירקון. מדובר באומנים הכי מגניבים, הכי מושמעים שרק מלראות את סרטוני ההופעות שלהם ביוטיוב, אנחנו צורחים כמו חבורת טינאייג’רים מחוצ’קנת. אז בואו נשלב את ידינו בתפילה למרומים ונקווה שבקרוב נזכה לשתות טובורג קרה על מדשאות הירקון ולצפות באומנים הבאים בלייב, צועקים במבטא כבד ‘ערב טוב ישראל’ :

אדל – אז מה אם היא אמרה שהיא לא תופיע יותר

אייי, אדל, אדל אדל –  הנסיכה הבריטית טרם מצאה את הזמן להגיע להופעה בארץ הקודש. תקלה חמורה. ולמרות ש The rumor has it  שהיא כבר בכלל לא מופיעה ולמעשה, החליטה לפרוש מעולם השואו-ביז לצמיתות, אנחנו חושבים שטריפ להולילנד יעשה לה רק טוב.

ביונסה – Queen B טובורג מעניק באהבה את הכתר שלו למלכה הבלתי מעוררת של עולם המוזיקה

לנצח יזכרו מעריצי ביונסה את קיץ 2016, בו התבשרו לראשונה כי קווין בי עתידה לקיים בישראל שתי הופעות ענק בפארק הירקון במסגרת סבב הופעות אזורי. האושר היה קצר מועד כאשר רק כמה ימים מאוחר יותר, נודע כי צוות ההפקה של הכוכבת ביטל את סבב ההופעות. טפו, אנטישמיים. שנה לאחר מכן – קיץ 2017 – השמועות על מופע מלכותי חזרו לכותרות. ושוב יוק. נאדה. אנחנו עדיין מייחלים בכל יום לבואה של המלכה ומבטיחים להתייצב בפארק ברגע שהיא תחליט שהגיע הזמן לחזור “”To shake things up.

אד שירן  – כי לגמרי לא הספיק לנו לראות אותו לכמה שניות במשחקי הכס

הזמר הבריטי הצעיר (OMG, ידעתם שהוא רק בן 25!?) התפרץ לחיינו אי שם לפני 6 שנים, כאשר הוציא באופן עצמאי את אלבומו הראשון, No. 5 Collaborations Project””, שתפס את תשומת ליבם של סר. אלטון ג’ון והכוכב ההוליוודי המזמר, ג’יימי פוקס. אלו האחרונים דאגו למשוך בחוטים הנכונים ולהפוך את הג’ינג’י החמדמד הזה למגה כוכב שכבר הספיק לקטוף שני פרסי גראמי (בצדק!).  הלהיטים שלו חורכים את הפלייליסט ועושים לנו נעימי. שירן לא הביע נכון לעכשיו שום כוונה להגיע לאזורינו, אבל אנחנו בטוחים שהוא ישנה את דעתו כשהוא יגלה שישראל היא מדינת פרו ג’ינג’ים.

קולדפליי – נכון להיום, מדובר בלהקה הכי טובה בעולם

אולי אתם לא זוכרים, אבל אי שם בשנת 2000, חברי להקה אלמונית בשם ‘קולדפליי’ – כריס מרטין, גאי ברימן, וויל צ’מפיון וג’ון באקלנד – שחררה סינגל אלמוני בשם ”Yellow” ויצרה טירוף שהגדיר מחדש את ז’אנר הפופ-רוק המודרני שבאותה תקופה היה על הקרשים. כמה שנים מאוחר יותר וקצת יותר מ-85 מיליון אלבומים אשר נמכרו ברחבי העולם, הסאונד הייחודי של קולדפליי הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו וקשה לדמיין עולם מוזיקלי בלעדיו. השמועות על הופעה המתוכננת להם בארץ הופצו לא פעם ולא פעמיים, אך לשווא. בינתיים, הודות לירידת בעלויות כרטיסי הטיסה, נמשיך לטוס להופעותיהם בחו”ל ולהניף מרחוק את דגל ישראל בתקווה שהם יקלטו את המסר.

אדם לוין (מארון 5) – כנראה הזמר היהודי הכי מפורסם בעולם

אחד התחביבים שלנו, הישראלים, הוא לשמוח בהצלחתם של יהודים אחרים מחוץ לארץ הקודש, ועל אחת כמה וכמה אם הם ישראלים בורן אנד רייז. אז נכון, אדם לוין אומנם לא גדל בישראל אבל אנחנו בהחלט מוכנים לאמץ אותו כאחד משלנו. הפריצה הגדול של של להקתו, “מארון 5”, הגיעה בשנת 2002 עם האלבום “Songs About Jane”, שנכתב בהשראת ג’יין, האקסית המיתולוגית שלו, ומשך את תשומת הלב הן של הקהל והן של מבקרי המוזיקה החשובים שהחלו לעקוב אחר פעילתם. כמה שנים מאוחר יותר, בזכות הצלחת אלבומם השני “”It Won’t Be Soon Before Long, ביססה הלקה את מעמדה כאחת מהמגניבות ביותר בסביבה עם להיטים ענקיים שנזכור לנצח כמו “If I Never See Your Face Again”, שבו הם שיתפו פעולה עם לא אחרת מאשר ריהאנה, ו- “Wake up call” . מבחינתנו, הופעה של אדם לוין בישראל היא בגדר מאסט ולמרות שהוא נשוי באושר, אנחנו עדיין קצת מקווים שהוא יימצא לו פה אישה יהודייה טובה ויישאר איתנו.