טובורג בלו- המהדורה החגיגית!

המדינה שלנו חוגגת יום הולדת, ואיך אפשר לחגוג בלי להרים לחיים עם החברים והמשפחה? הרי יום העצמאות מתחלק לשניים: או שאתה חוזר הביתה מבסוט אחרי שתפקדת על המנגל באופן מקצועי או שאתה חוזר עם ספריי שלג בשיער ופטיש אוויר שזרקו עליך ממכונית נוסעת.

מה שבטוח ביום העצמאות תמיד יש בירה בסיפור, ואם כל התפאורה שלכם מבוססת על צבע כחול, תדאגו שגם הבירות שלכם לא יצאו דופן!

אז לכבוד יום העצמאות ה69 לישראל, קבלו את טובורג בלו עם 6.9% אלכוהול.

המהדורה החגיגית של טובורג כבר הפכה למסורת שנתית. וככל שהמדינה שלנו מתבגרת, ככה אחוזי האלכוהול בבקבוקי טובורג בלו עולים. לתפארת מדינת ישראל.

IMG_9171

מה בעצם מיוחד בטובורג בלו אתם שואלים? שבו, תפתחו לכם טובורג בלו ונסביר לכם.

המהדורה של טובורג בלו היא בירת הבוטיק של טובורג והיא עשויה מלתתי בוטיק אותנטיים העשויים בעבודת יד. כן. מה ששמעתם. יש דבר כזה לתת בעבודת יד או כמו שאומרים החברים שלנו מעבר לים FLOOR MALTED MALT.

המתכון הייחודי הינו פרי פיתוח בינלאומי המבוסס על רכיבי בוטיק שיוצרו בשיטה מסורתית עתיקת יומין של FLOOR  MALTING – לתתים שהונבטו בעבודת יד ממתקן הנבטה ייחודי הנמצא באזור בוהמיה בצ’כיה הקיים ופועל בשיטות מסורתיות מזה 200 שנה (אחד הבודדים שנותרו הפועלים בשיטות אלו בעולם כולו).

ואם גם אתם רוצים להנביט לתת בעבודת יד כל מה שאתם צריכים זה להתארגן על אולם רחב ידיים, לפזר בו את הלתת בצורה אחידה בשכבה שלא עולה על 30 ס”מ (זה הזמן להוציא את הסרגלים), כל יום להגיע ולהפוך את הלתת ידנית ולא לשכוח לפתוח ולסגור את התריסים באולם כדי לבצע בקרת אקלים אופטימלית. נשמע מורכב? אז האמת שכן… אבל עשינו בשבילכם את כל העבודה אז כל מה שנישאר לכם לעשות זה להתרווח עם בקבוק של טובורג 6.9% וליהנות מהטעם האותנטי של בירה כמו שעשו בירה לפני 200 שנה.

עכשיו אתם בטח סקרנים לגבי הטעם…כבר מהלגימה הראשונה, הטעם מדבר בעד עצמו. מכיוון שהבירה עשויה מ – FLOOR MALTED MALT  הטעם מרתק, עמוק ואותנטי. לתת בעבודת יד מביא לידי ביטוי את כל ספקטרום הטעמים האותנטי של הלתת ואתם נהנים מבירה מלאה בטעם ועוצמתית ביותר.

IMG_9250

המהדורה החגיגית מכילה 4 בקבוקי טובורג 6.9% אלכוהול עשירים בטעם, במארז מעוצב לרגל יום העצמאות 69 לישראל.

אז תספגו לכם את אווירת החג עם איזה בקבוק מלא בטעם של טובורג בלו ותרימו לחיי מדינת ישראל.

CHEERS ISRAEL!

IMG_9172