לא עובר יום בלי שאתם בים? ככה תעשו את זה בסטייל: 5 טיפים שיהפכו אתכם למלכי החוף

‘סאמר איז קומינג’ הוא מסוג המשפטים שנזרקים לאוויר כלאחר יד, אך אף פעם לא ניתן לדעת איך הוא יתקבל ויתעכל באוזניו של האדם העומד מולך: בבעתה או בחיוך

 

הקיץ הישראלי מורכב מקומבינציה של טמפרטורות בלתי אפשריות לצד אחוזי לחות מפוארים שלא היו מביישים אף מדינה טרופית. הקומבינציה חם/לח הופכת את הקיץ לעונת השנה השנויה ביותר במחלוקת. בואו הבלתי נמנע יכול לעורר פחד ואימה אצל מי מאתנו שנמנה על קהילת המזיעים, או לגרום לשמחה גדולה אצל אלה אשר פיללו לבואו ושעבורם הקיץ מסמל דבר אחד !בלבד – ים ים ים!

אז אם אתם לא מסוגלים להעביר אפילו יום קיצי אחד מבלי לקפוץ לים, לפחות תעשו את זה בסטייל. ריכזנו עבורכם 5 טיפים שאם תדעו לנצלם בחוכמה, תוכלו לתפוס את מקומכם הראוי כ- ‘מלכי החוף’:

צרו לעצמכם מקום מוצל  – כי כל מלך צריך ארמון

מלך חוף אמיתי לעולם לא יסכים לשכב בשמש, אלא אם כן זה למטרות שיזוף ייעודיות. וכל מלך חוף אמיתי יודע שצל זה מוצר צריכה בסיסי, אבל אפשר לצרוך אותו בסוואג. משמשיות גדולות וצבעוניות, דרך “מילגה טנט” (אם אתם לא יודעים מה זה הודחתם מכס המלכות … לכו תעשו גוגל) ועד ל- קנטות גדולות ומפנקות עם מחצלות ים שיצרו שטח סטרילי מחול, מקום מוצל הוא ה- א”ב של בילוי ים ראוי.

 

מזרון ים (או מזרן ים.. תלוי מאיזה אסכולה אתם)  כי כל מלך צריך מקום להניח את הת%%#%#

הפריט הניינטיזי הזה, שלבטח היה חלק בלתי נפרד בפק”ל הים שלכם לפני גילאי העשרה, עושה קאמבק מטורף בעונת הרחצה הנוכחית ומשתדרג עם מגוון לוקים ועיצובים חדשים ומגניבים: מחיות שונות כמו ברבורים ענקיים ועד למזרוני ים אשר מעוצבים כמו מגש פיצה ענקי, המבורגר מפנק או ביצת עין מטוגנת – רמז למאנץ’ עתידי.
כל שנותר לכם להתארגן על כמה חבר’ה לא מעשנים שביכולתם לנפח אותם ואתם גוד טו גו.

Untitled design (19)

שימו כובע אבל לא סתם כובע – כי כל מלך צריך כתר.

כל מלך אמיתי יודע שאין דבר חשוב יותר מלהגן על עור הפנים. קמטים אנחנו אוהבים רק בג’ינס. ואם כבר כובע אז כתר אמיתי הוא כזה שגורם לכם להרגיש כמו מלכים בלי להראות מתאמצים. כובעים רחבי שוליים שקונים בחנויות מעצבים במאות שקלים – אותם אתם רוצים לקחת לים? נו.. באמת. כתר הוא כתר כי הוא לא מתחנחן שיקראו לו כתר. יש לכם כובע שרץ אתכם כבר שנים לכל טיול? שראה עולם? שעשה את בריכת המשושים ב-42 מעלות בצל? זה כתר של כבוד. בקיצור, למה כובע? ככה כובע!

תתארגנו על צידנית גדולה עם משקאות קרים וכשאנחנו אומרים ‘משקאות’ אנחנו מתכוונים לבירות – כי מגיע לך משתה של מלכים

אלכוהול זה יופי. אתם אוהבים אלכוהול. אנחנו אוהבים אלכוהול. אבל יש זמן ומועד לכל משקה. חוף הים הוא דפניטלי המקום לשתות בירה קרה. שלוק גדול מבירה קרה שמחליק עמוק בגרון ומעלה חיוך של “או בייבי  סווווו גוד”. בירה שרק מלהחזיק את הפחית הקרה ביד הטמפרטורות בגוף מתחילות לרדת לפחות באיזה 2 מעלות. בירה שאפשר להתרענן מאחת ועוד אחת, ואחרי שעה עוד איזה אחת בכיף ועדיין להיות הכי בראש טוב בלי לדפוק את הקבסה לגמרי משילוב קטלני של שמש, לחות קיצונית ואחוזי אלכוהול גבוהים. אז תתארגנו על צידנית גדולה, מלאו אותה בקרח (ובבקבוקי מים כמובן!) ורכשו במיטב כספכם תריסר פחיות בירה (כיאה למשתה מלכים אמיתי).

זכרו – השתייה מבקבוקי זכוכית אסורה ברוב חופי הים ועשויה להוביל לקנס של 475 ₪

#מוגש_כשירות_לציבור

דאגו לעצמכם למשחקי ים – כי כל מלך אוהב להשתעשע

לשבת בממלכה שבניתם לעצמכם רגל על רגל, חסרי מעש, היא לא דרך להעביר יום שלם בים. שש-בש, מטקות, פריזבי ושאר משחקי הים המוכרים הומצאו בדיוק כדי להנעים את זמן המנוחה והבטלה שעבדנו כל כך קשה כל השבוע כדי ליהנות ממנו. רק דבר אחד נדרש מאתנו אם כבר החלטנו לשנס מותניים, לקום ולשחק – לדעת איך במינימום. כי אין דבר יותר מביך מלהיכשל בהעברת הכדור במטקות, לזרוק את הפריזבי במלוא העוצמה ולפגוע במשתזפת אקראית או לשכוח את חוקי השש-בש ולאכול מארס טורקי. תבואו מוכנים ואם צריך תתאמנו בבית.