אני מאשר שאני מעל גיל 18
לא
כן
מצטערים, את חווית הטעם העשיר
של טובורג אפשר לחוות רק מגיל 18 ומעלה.
נתראה עוד כמה שנים...
טוען...
0%
* מכיל אלכוהול - מומלץ להימנע משתיה מופרזת.


באתר העשיר שלנו אתם מחליטים ושולטים על הכל,
התחילו לגלול מטה בקצב שלכם, והכירו
את המרכיבים מאחורי הטעם העשיר של טובורג
ותוכלו לזכות בטיסה זוגית לפסטיבל הופעות חיות באירופה!
הטעם העשיר של טובורג נוצר
משימוש בחומרי גלם איכותיים במיוחד,
ביניהם תערובת יחודית המורכבת
מ3 סוגי לתת עסיסיים המרכיבים
100% מאלט טהור.
מה זה לתת בכלל?
לחצו ותעשירו את הידע

מה זה לתת בכלל?

לתת הוא חומר הגלם המשמעותי ביותר בכל בירה. הלתת אחראי על צבע הבירה, על טעמיה העיקריים וכן תורם את הסוכר אותו יהפכו השמרים לאלכוהול בתסיסה. לתת נוצר מדגן (שעורה הוא הנפוץ ביותר) אשר עבר הנבטה חלקית ואז יובש ולעיתים נקלה. סוג הדגן, משך ההנבטה, רמת היבוש וטכניקות הקליה הם שיוצרים את סוגי הלתת השונים.
קארה אמבר - לתת יחודי מעניק לבירה עמוד שדרה מאלטי ומקשט אותה בניחוחות וטעמי קרמל
מה זה CARA AMBER בכלל?
לחצו ותעשירו את הידע

מה זה CARA AMBER בכלל?

קארה אמבר הייחודי ל"טובורג" הינו לתת המיוצר בתהליך מסורתי של Double Processed תוך שימוש בשעורת אביב דו-טורית איכותית העוברת תהליך כפול של בישול לח ואז קליה היוצרת שכבת קרמל עשירה ובשל כך הוא נחשב לאחד מסוגי הלתת האיכותיים והטעימים בעולם. CARA AMBER מאפשר לברומייסטר להעניק לבירה מגוון צבעים, מצבע הדבש ועד אדום ענברי.
בנוסף לשלושת סוגי הלתת השונים, הבירה מכילה גם זן של כשות אצילי המעניק מרירות עדינה ושמרי לאגר אותנטיים בהם משתמשים בצורה מסורתית מאז 1895. התוצאה היא בירה לאגר ענברית עשירה, ארומטית מלאה טעם וגוף ועם זאת קלה לשתייה הרמונית ומאוזנת
מה זה כשות בכלל?
לחצו ותעשירו את הידע

מה זה כשות בכלל?

כשות הוא צמח מיוחד הנחשב לתבלין הרשמי של כל בירה ולרוח החיה שלה. אין כיום בירה שלא מכילה כשות. הוא תורם לבירה שלושה אלמנטים חשובים ביותר: מרירות (לאיזון טעמי המאלט המתקתקים), מנעד של ארומות (עשבוניות, פרחוניות, פירותיות ועוד) ויכולת שימור טבעית (בעל תכונות אנטי-בקטריאליות). מתוך כמאתיים זנים הגדלים בעולם רק בודדים נחשבים לאציליים.
הגוון הענברי העמוק וארומת הקרמל נותנים לבירה נוכחות, תחכום ותחושה עשירה ועגולה בכל לגימה
מאיפה מגיע הצבע הענברי?
לחצו ותעשירו את הידע

מאיפה מגיע הצבע הענברי?

אחד הפרמטרים הבולטים של כל בירה הוא הצבע שלה. קשת רחבה של גוונים – החל מקש בהיר עד חום כהה מאוד וכל מה שבאמצע – המשתלבים עם ראש הקצף ויוצרים מראה יפה ומזמין. לסקאלת צבעי הבירה שני מדדים מקובלים: EBC (אירופה) ו-SRM (שאר העולם). צבע ענברי (Amber) עמוק נחשב לאחד האטרקטיבים והמבוקשים על הסקאלה, בעיקר עבור בירה צלולה.
הכוס החדשה משלימה את חווית השתיה, מסייעת למזיגה מדוייקת ולבנית ראש קצף יציב, סמיך ואלגנטי. מבנה הכוס מאפשר אחיזה נוחה עם גוף צר שהולך ומתרחב לקראת שפת הכוס שם יושב כתר הקצף
למה צורת הכוס חשובה כל כך?
לחצו ותעשירו את הידע

למה צורת הכוס חשובה כל כך?

כל סגנון בירה דורש כוס בעלת מבנה מסויים שתבליט את תכונותיו הטובות, ולכן ניתן למצוא בעולם שלל סוגי כוסות בירה שונות. הפרמטרים החשובים בצורת הכוס הם אלו שמאפשרים קלות אחיזה, יצירת ראש קצף כהלכה, ניראות טובה של הבירה , הפצה אופטימלית של ארומת הבירה ומיקסום הטעמים בחלל הפה. הכוס של טובורג נבנתה במיוחד תוך שימת לב לפרמטרים אלו שבראשם בנית ראש הקצף החשוב והמרשים.
test