מי אנחנו

מודעה בעיתון ירושלמי משנת 1908 מפצירה בקוראים לשתות בירה TUBORG… אמנם סצנת הברים בבירה באותם ימים עוד לא הייתה כה מפותחת – ותל-אביב אפילו לא הייתה בתכנון, אבל השורה התחתונה היא שגם לפני 110 שנים שתו כאן TUBORG!

sdsd

אכן, מדובר בבירה וותיקה – ועם זאת, TUBORG  הוא מותג  צעיר ומרגש כיאה לעולה חדש מדנמרק שהתאהב בישראל. עושר טעמים ורכיבי בוטיק הינם חלק בלתי נפרד מה- DNA של TUBORG
TUBORG מיוצר מ- 100% תערובת ייחודית של שלושה סוגי מאלט, משמרי לאגר אותנטיים ובשילוב זני כשות אירופאים משובחים. כל אלו תורמים לארומה עדינה ומסייעים לבניית כתר קצף יציב ומראה אלגנטי.

סוד הטעם העשיר של טובורג טמון בחומרי הגלם ובראשם בלתת ה- CARA AMBER (קארה אמבר) – הלתת הייחודי לטובורג שמקורו בשעורת אביב דו טורית משובחת מחבל בוואריה שבגרמניה.
לתת ה- ה CARA AMBER  מיוצר בתהליך מסורתי  של בישול לח, ואז קליה היוצרת שכבת קרמל עשירה.
בשל כך CARA AMBER נחשבת לאחד מסוגי הלתת האיכותיים והטעימים בעולם התוצאה היא בירת לאגר ענברית שכאילו נתפרה לטעמם של חובבי הבירה בישראל.

ולא רק אומנות בשילוב נכון ומדויק של חומרי גלם יש כאן, אלא גם מסורת של חדשנות טכנולוגית והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, במטרה ליצור בירה עשירה בטעם.

TUBORG שמח לעמוד באתגר הטעם כל יום מחדש ולהעניק לחובבי הבירה הישראלים חוויה עשירה שמצליחה ליצור שלם שגדול אף מסך חלקיו המעולים – בירה צלולה ומאוזנת, בעלת צבע ענברי משגע, וארומות קרמליות שפותחות את התיאבון.

בואו נרים כוסית לחיי קוראי העיתון ההוא מ 1908, כדי להראות להם עד כמה  הלכנו רחוק בחיפוש אחר הטעם העשיר