עונת הדייטים הגדולה בשיאה: כיצד צולחים אותה? עשרת הדברות של הדייט הראשון

עולם הרווקים נחלק לשניים: אלה הרואים את הקיץ כ- ‘עונת הדייטים’ הרשמית, בה הרווקים משגשגים ושוטפים את רחובות הערים ואת חופי הים עם חיוכיהם המוגזמים, גופם החטוב (מדי) וניחוחות הורמונליים ויצרים שעוקבים אחריהם לכל מקום.

ויש את אלה אשר רואים דווקא בחורף את עונת הדייטים הראויה. כי החורף, מה לעשות ולא יעזור מה תאמרו, הוא אינטימי, מסתורי וסקסי. ביכולתו להלך כישוף גם על הדוש הגדול ביותר בעולם ולגרום לו לפשוט את מעילו בערב קריר, בבר קטן ואפלולי, ולכסות בעזרתו את כתפיה החשופות של הבחורה שזה עתה פגש, כשעל השולחן בינו לבינה עדיין ניצבות להן כמה כוסות טובורג שנלגמו בהנאה. אבל למרות הוויכוח הנצחי בין משתגלי הקיץ לבין מתכרבלי החורף , יש הסכמה רחבה בין כל הצדדים שלא משנה מה הטמפרטורות בחוץ – יש חוקים שנכונים לכל עונה. לקרוא. לשנן. לתרגל וליישם.

עשר הדברות שיעזרו לכם לצלוח את הדייט הראשון:

 1. ככלל, המטרה בדייט הראשון (המביך) היא פשוט לצלוח אותו ולהגיע לדייט השני (המביך אבל פחות). זה לא הזמן להתוודות על אהבתכם הסודית למשפחת החרקים (מוזר), או אוסף החרקים המרשים שיש לכם (קריפי) או ההנאה שאתם מפיקים מביתור חרקים (אימאל’ה). כולנו לא אפויים במידה כזו או אחרת. לא חייבים בדייט הראשון להראות עד כמה העוגה לא תפחה.
 2. הלוקשיין המתבקש לדייט ראשון הוא בר בלבד. בבית קפה תשבו עם אימא שלכם.
 3. אם אתה גבר, וגם אם אתה לא היית זה שיזם את הדייט, אתה צריך לשלם. למה? ככה. כי להיות לארג’ זה סקסי. זה שאתה תומך בשוויון מגדרי לא אומר שקיבלת פטור מחיזור רומנטי. ובכלל אימוץ העמדה הפמיניסטית כדי לחסוך את החצי שלה בחשבון זה לא נאור ומתקדם – זה סתם קמצנות. הנה אמרנו את זה.
 4. אם את אישה, תעשי כאילו את מתכוונת לשלם. גם אם הגעת בלי ארנק ואפילו אם את דוגמנית של ויקטוריה סיקרט’ס. גברים אוהבים להרגיש שוגר- דדי’ס אולד סקול אבל הם לא אוהבי להרגיש מנוצלים ומובנים מאליהם. ותגידי תודה. הוא השקיע. את תפרגני.
 5. משטרת האופנה –
  לגבר: ג’ינס וטי שירט / מכופרת בצבעים שגרתיים זה מספיק בהחלט. זה לא הזמן לתת דרור ליצירתיות שלך.
  לאישה: שמלה/חצאית/מכנס/וואטאבר. מותר לך הכל מלבד צבעים זרחניים. המוקשים מהם את צריכה להימנע טמונים במחלקת האקססוריז ועל זה נאמר “”Less is more. הקפידי על מראה נטורל ותשמרי את השואו לדייטים מתקדמים.
 1. לשמחתנו השנה היא שנת 2017 וחוקי המגדריות של עולם האלכוהול סוף סוף הולכים ומטשטשים. דהיינו, גברים שהעדיפו בסתר ליבם לשתות קוקטיילים מתוקים, יינות לבנים ומבעבעים עדינים – זה לגמרי קול. ועל אותו המשקל, נשים שהעדיפו בסתר ליבן וויסקי מחוספס, רום, טקילה ושאר המשקאות ‘גבריים’ – לכו על זה. אבל אם אתם לא בטוחים מה להזמין תמיד תלכו על בטוח ושתו טובורג. עם קלאסיקה אי אפשר לטעות.
 2. אחרי שהתיישבתם בנוחות והזמנתם לכם חצי טובורג צוננת, הקפידו להתעניין ולהרבות בשאלות שהתשובות עליהן לא תסתכמנה ב – כן או לא. שאלו שאלות פתוחות ותשתדלו לא לדבר על עצמכם יותר מדי. סביר להניח שאתם לא כאלה מעניינים.
 3. לא משנה מה, אל תדברו על האקסים שלכם.
 4. אל תשתכרו! דייט שיכור זה לא קול ולא פאן.
 5. לא משנה אם אתם הגבר או האישה – תמיד תכבדו את היושב מולכם. זה בן אדם. יש לו רגשות. גם אם זה הדייט הגרוע בעולם. הכי לא הטיפוס שלכם אבר. נפילה אטומית. תעשו צי’רס. תחייכו. תקדישו שעה מחייכם ויאללה נקסט לדייט הבא.