עשרת הילדים והילדות הרעים של הוליווד

// אריאלה מסרסקי

בואו נודה בזה, אנחנו מתים על רכילות. כשאנחנו לא מזילים ריר על התמונות של כוכבי וכוכבות הוליווד באינסטגרם, אנחנו עוקבים אחרי הכותרות בתקשורת, ונראה שיש כמה כוכבים שפשוט מתעקשים להישאר בתודעה שלנו בכל מחיר, גם אם זה אומר להסתבך עם החוק ולהרוס לעצמם את כל הקריירה. אז ריכזנו לכם את כל הכוכבים ברשימה אחת ודירגנו אותם על בסיס מידת הפורענות שלהם במדד טובורג. יצר הרס עצמי זה פה, שנתחיל?

ג'סטין ביבר – הוא אולי צעיר מספיק כדי באמת לענות להגדרה של "ילד", אבל הוא כבר צבר מוניטין בתור הילד הרע של התעשייה. ממעצרים, דרך וונדליזם והתנהגות חסרת שליטה על הבמה ומחוצה לה – ג'סטין לא מפסיק לספק כותרות. ציון במדד טובורג – חצי ליטר.

via GIPHY

קניה ווסט – הסכסוך (שגרר פנימה גם את משפחת קרדשיאנס, שגם הן כמובן ברשימה) עם טיילור סוויפט הידהד בכותרות ללא הפסקה, ויחד עם הנרקיסיזם והאגו המטורף שלו – הוא השתחל בקלות לרשימה. ציון במדד טובורג – חצי ליטר.

צ'רלי שין – אמרתם "באד בויז בהוליווד"- אמרתם צ'רלי שין. מהתבטאויות פוגעניות בפומבי כלפי היוצר של הסדרה בה הוא כיכב, "שני גברים וחצי", דרך היסטוריה ארוכה עם סמים קשים ועד מעצר באשמת אלימות – צ'רלי שין ממשיך להתפרסם, רק לא מהסיבות הנכונות. ציון במדד טובורג – קנקן שלם.

via GIPHY

כריס בראון – עושה רושם שהצרות פשוט עוקבות אחריו. אחרי שנעצר כי תקף את ריהאנה כמעט היה נראה שהוא מתחיל להירגע, אבל בפברואר 2014 הזמר הועף ממכון הגמילה שהיה בו ונכנס חזרה לכלא. אולי קצת זמן מאחורי הסורגים היה נחוץ פה. ציון במדד טובורג – קנקן שלם.

ליל ווין – מעצר עקב החזקת נשק, אחזקה ושימוש בסמים קשים, שירים שנויים במחלוקת, התבטאויות שערורייתיות בפומבי, נראה שהראפר פשוט לא רוצה שנשכח אותו לרגע. ציון במדד טובורג – חצי ליטר.

אלק בולדווין – ידוע בעיקר בזכות הפה שלו, עושה רושם שתקיפה פיזית של צלמי פפראצי היא התחביב המועדף עליו. עם קטטות בפומבי, מעצרים ופיטורין מתוכנית הטלוויזיה שלו, אלק ללא ספק שייך לרשימה הזאת. ציון במדד טובורג – שליש.

מיילי סיירוס - רגע אחד היא הייתה האנה מונטנה, הילדה המתוקה שכולם אהבו לאהוב ותוך דקה היא השתחלה לרשימה המדוברת. קליפים מוזיקליים בעירום, טוורקינג מוגזם בהופעה, לבוש פרובוקטיבי בכל הזדמנות ואף שימוש בסמים על הבמה, בזמן הופעה. ושלא נזכיר את הלשון הידועה לשמצה. מה נהיה מיילי? ציון במדד טובורג – שליש. וכולנו יודעים מה אומרים על שליש.

לינדזי לוהן – סקנדלים תקשורתיים ללא הפסקה וריבים קולניים עם קולגות בכל הזדמנות כבר סיפקו מספיק נזק לקריירה שלה, אך היא לא עצרה שם. ההתמכרות ההרסנית לסמים ואלכוהול הרסה אותה עד כדי כך שבנקודה מסוימת צ'רלי שין שילם את החשבונות שלה. אם היא הייתה שותה רק חצי טובורג, זה לא היה קורה. ציון במדד טובורג – קנקן שלם.

פריס הילטון – מנהיגה בשכרות, מתן שוחד לשוטרים, התפרסמות בזכות קלטת סקס, והתבטאויות פוגעניות כלפי הקהילה הגאה ואף פיטורין ממועדון הנושא את שמה כי היא לא אהבה לעבוד. הדבר היחיד שפריס עבדה עליו קשה הוא לבסס את המוניטין שלה ברשימה הזאת. ציון במדד טובורג – חצי ליטר.

via GIPHY

משפחת קרדשיאן - לא באמת יכולנו לסגור את הרשימה בלעדיהם. משערוריות תקשורתיות, סכסוכים עם סלבס אחרים (ראו ערך טיילור סוויפט), דרך קלטת הסקס של קים, המשפחה לא מפסיקה לספק כותרות בתוכנית הריאליטי שעוקבת אחר חייהם. לא ברור מי מהם ראוי יותר להיכנס להרשימה הזאת, אז הסעיף הזה מוקדש לכולם. ציון במדד טובורג – שליש.

  via GIPHY