10 דרכים להפתיע אותו

// ברנדה אזרצקי

גם אם אתם בתחילתה של מערכת היחסים וגם אם אתם כבר 89 שנה ביחד ואפילו אם אתם כבר לקראת חופה או אחריה, תמיד כיף לקבל הפתעות- במיוחד מבת הזוג. אז אם החלטת שאת רוצה להפתיע את בן הזוג אבל לא יודעת איך, אני כאן בשבילך עם עשרה רעיונות מקוריים ומפנקים במיוחד:

1. חופשה בהפתעה – לנסוע לחופשה זה תמיד כיף, אבל לנסוע לחופשה בהפתעה למקום שהוא מדבר עליו כבר כל כך הרבה זמן- זה מושלם. תחפשי דיל טוב, תארזי לו ולך מזוודה קטנה ותתקשרי לבוס שלו לבקש שישחרר אותו ליום-יומיים. תהיי בטוחה, שהוא יהיה מופתע.

2. מסאג’ – בסוף יום, כשחוזרים גמורים משגרת היום-יום, אין כמו מסאז’ מפנק מבת הזוג האוהבת. פזרי כמה נרות, בחרי את השמן עם הריח האהוב עלייך (כי בתכל’ס, את זו שישנה לידו אחר כך) ופשוט תרגיעי את אהובך בעיסוי טוב. לגמרי אפשר לבנות על מסאג’ מפנק בחזרה.

Untitled design (48)

3. ארוחת ערב מפנקת ידוע שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. זה הזמן להרים טלפון לאמא שלו ולבדוק מהו המאכל האהוב עליו. שבי מולו לארוחה נפלאה, מלאה באהבה וכוונות טובות. אם הצלחת לקלוע למתכון של אמא שלו, בכלל שיחקת אותה.

 4. ערב בירות ופיצות אם את פחות בקטע של מטבח זה סבבה לגמרי, אבל לא מוריד ממך את האופציה לכבוש אותו דרך הקיבה. מי לא אוהב בירה ופיצה? גשי לסופר הקרוב וקני לכם שישיית “טובורג”, תזמיני מגש עם כל התוספות האהובות עליו – ותהיי בטוחה שהוא יהיה שבע ומאושר.

Untitled design (49)

5. כרטיס לזמר\להקה האהובים עליו הידעת? מוזיקה היא אחד הדברים שהכי משמחים אנשים. בקשי ממנו לשריין את ערב ההופעה ופשוט קחי אותו לשם, בלי שום הקדמה מראש. מומלץ גם שתקשיבי לכמה שירים אם זו מוזיקה שאת פחות מכירה- וכך הוא אפילו יעריך אותך יותר.

6. הלבשה תחתונה את באמת צריכה פירוט? הרי כשאת משקיעה בעצמך, את בעצם משקיעה באופן ישיר בזוגיות שלכם ובהנאה של שניכם.

7. למדי תחביב שהוא אוהב, כדי שתוכלו לעשות אותו יחד כשאנחנו באמת אוהבים מישהו, לפעמים אנחנו לומדים לעשות דברים שלא חשבנו שנעשה, ולעיתים דברים שאפילו פותחים אותנו לעולם חדש שאנחנו באמת מתחברים ופשוט עוד לא נחשפנו אליו. אם זה לראות איתו סדרה שהוא מכור אליה, ללמוד לנגן על כלי כדי שתוכלו לג’מג’ם ביחד או אפילו לשבת ולראות איתו משחק כדורגל- הוא יהיה בעננים.

8. לקנות לו בגד אחרי שיחות רבות עם גברים, מתברר שחלק גדול מהם רואים בקניית בגדים מטלה ש”צריך” לעשות ושהם היו מעדיפים לא לעשות. אז אם הגבר שלך כזה, בואי, תורידי ממנו קצת משקל ותקני לו כמה בגדים. כך גם את תהיי מרוצה מאיך שהוא לבוש והוא יהיה מרוצה שהוא לא צריך לעשות זאת לבדו.

Untitled design (50)

9. משחק חדש לסוני\אקס בוקס הם גיימרים מילדות וגם אחרי גיל 30 הם ממשיכים להתלהב ממשחקים. פנקי אותו, רק אל תשכחי שזה יכול לשמש נגדך, כשתרצי שהוא יעזוב את הסוני, הוא ישר ידאג להזכיר לך- “אבל מה, זה המשחק שאת קנית לי!” פינוק לשיקולך.

Untitled design (51)

10.אקסטרים בנג’י, צניחה חופשית, קיאקים, טרקטורונים, אם אהובך חובב אקסטרים- הוא יתרגש מאוד מהפינוק הזה ובמיוחד מהעובדה שתעברו את החוויה הזו יחד.

ואל תשכחי, כשאת מפתיעה ומפנקת, את מעלה את הסיכויים לקבלת הפתעה בחזרה. בהצלחה!

ספרו לסנטה אם הייתם השנה RED OR BAD ותוכלו לזכות בגרב כריסטמס מלאה בפינוקים של טובורג <<