THE BLACK LIST: הגברים שערערו את העיר

תל אביב היא העיר הכי צבעונית שיש לנו על המפה וככזו, היא מכילה את כל סוגי האנשים. אבל רק מעטים הם כאלה שהצליחו לערער בה את הסדר הקיים ולהשפיע, כל אחד בתחומו, על איך שאנחנו חיים בה. תכירו את הגברים שנכנסו לרשימה השחורה של TUBORG BLACK >>

את האחים למשפחת אבידן אין באמת צורך להציג, אבל למי שלא חי על הפלנטה בתקופה האחרונה תכירו את: רז, מור ועידן אבידן, שהחלו את פעילותם בעיר לפני למעלה מעשור עם בר המולדת. מאז הם הלכו ולמדו את הקהל, התמקצעו והתרחבו לכדי קבוצת בארים משגשגת בבעלותם ובניהולם, בינהם ה-Centro,  Concierge, IBNI ועוד רבים וטובים.

אין מה לאמר, האבידנים פשוט הופכים את תל אביב למקום ששווה יותר לגור בו. הבר האחרון שנפתח ממש בימים אלה הוא ה –ROOMMATE, אח למחצה של מסעדת ה- Room Service. קפצנו לבקר אותם במקום החדש ולהרים איתם לחיים עם TUBORG BLACK החדשה. היה מעניין…

למה הם ברשימה השחורה שלנו?

כי הם הפכו את חווית השתייה שלנו להרבה יותר מעניינת.
איך? – קוקטיילים. עד לפני שהחלו האחים לפתוח מקומות בילוי בקצב מסחרר, היו הקוקטיילים דרינק נישתי בחיי הלילה של תל אביב. עידן, מור ורז היו אלה שהחליטו לקחת את עולם הקוקטיילים מהשוליים ולהביא אותו למיינסטרים התל אביבי. כיום, ניתן למצוא בכל הבארים שבבעלותם קוקטיילים מסוגים שונים ומגוונים, המוגשים בצורות מקוריות על גבול ההזויות (בקטע טוב).

ואם כבר הזכרנו קוקטיילים, קבלו את המתכון שיעיף לכם את הקיץ – BLACK  קולדה בהשראת הפינה קולדה הקלאסי – שילוב של טעמי מתיקות טרופיים + טעמי קלייה ומרירות עדינה מהבירה:

20 מיל’ מי סוכר

20 מיל’ מיץ לימון (אופציונאלי למי שאוהב חמיצות )

60 מיל’ מיץ אננס

לשקשק חזק עם קרח

לסנן לכוס עם קרח

ומזיגת טובורג בלק

מה הויז’ן שלכם קדימה?

“להמשיך לפתח את תרבות וחווית הבילוי בארץ בתחום המסעדנות והברים ולא להפסיק לחדש ולהפתיע את לקוחותינו עוד הרבה שנים קדימה”.

 

MEN IN BLACK

 

ROOMMATE, דיזינגוף 245 תל אביב
פתוח בכל ימות השבוע החל מהשעה 17:00 ועד אחרון הלקוחות.
לשמירת מקומות – 03-5329654

 

 

רון ג’מילי, בן 24 במבט ראשוני לא ניתן להתעלם מלבושו המוקפד ומזקנו המוקפד עוד יותר, כיאה לאיש אשר היה בין החלוצים בעיר לפתח את תחום המספרות הייעודיות לגברים מזוקנים. גנבנו אותו לכמה רגעים בין הלקוחות, כי אתם יודעים מה אומרים – אם שותים לא מגלחים, ועם
TUBORG BLACK ביד כולנו יותר שמחים…

למה הוא ברשימה השחורה שלנו?

כי הוא ערער את כל מה שחשבתם על זקן עד היום.
כאשר טרנד ההיפסטרים רק החל להצמיח ניצנים, רון היה היד על המספריים שזיהתה כאן מהפכה. כיום מגיעים אליו אלפי לקוחות מתוך העיר ומחוצה לה, מוכרים יותר ופחות, לכולם מכנה משותף אחד ושעיר במיוחד. המספרה של רון נותנת לגיטימציה לגברים באשר הם להגיע וליהנות מטיפוח שלא נופל מזה של אשה במספרה וזה, גבירותיי ורבותיי, מהפך!

מה הויז’ן שלך קדימה?

“אני חושב שחלומות קטנים הפכו גדולים והתממשו לדבר גדול עוד יותר. עולם הגברים שאני מייצג קיים הרבה שנים לפניי ומגיע מאמריקה ואירופה, שם הגבר היה מגיע, שותה ויסקי וקורא עיתון לצלילי ג׳אז ובלוז לפני העלייה לגילוח ותספורת.

במשך שנים הגברים בארץ הזדנבו אחרי ספרי נשים ששמו אותם בהעדפה אחרונה כי לא היו כלכליים להם מספיק.

היום הגיע עידן חדש שבו לגברים פלטפורמה מפוארת משלהם, בה כשמגיעים הם מתכבדים במשקאות כמו בירה, ויסקי, קפה, סודה ומים כיד המלך עם אותם צלילים משנות ה-50 וכמובן מקבלים את הטיפול המסור והמקצועי ביותר. אני שמח שנפל בחלקי לעשות אומנות באהבה ואשמח להמשיך בדרכי זו”.

 

 

האיש, המספריים והבירה

ברברשופ, בן יהודה 194, תל אביב
לקביעת תור – 03-6767609

צילומים: עידן סבח